В системі утеплення ЖК СКАНДІЯ в якості теплоізоляційного шару використовується інноваційний матеріал FRONTROCK SUPER від світового лідера у виробництві рішень на основі кам'яної вати ТМ ROCKWOOL.

Вироблена з природного каменю, теплоізоляція ROCKWOOL забезпечує відмінну тепло- та звукоізоляцію приміщень, неперевершений захист від вогню, довговічність, і всі очевидні переваги використання натурального екологічно чистого матеріалу.

Матеріал FRONTROCK SUPER - це плити комбінованої густини, в даному проекті товщиною 120 мм, що в сумі зі стіновим матеріалом забезпечують опір теплопередачі,який більш ніж на 15% перевищує нормативні вимоги щодо забезпечення опору теплопередачі. Дане рішення забезпечує підтримку постійної температури всередині приміщення необхідної як для його мешканців, так і для навколишнього середовища. Це робить умови побуту більш здоровими і комфортними, підвищуючи якість життя людей - особливо в міському середовищі.

За рахунок стабільності температури можна істотно скоротити витрати на опалення, охолодження та вентиляцію, а також зменшити обсяг викидів парникових газів.

Вироби ROCKWOOL мають підтверджений випробуваннями термін ефективної експлуатації більше 50 років, що дозволяє економити на обслуговуванні протягом усього терміну служби будівлі.