Концепція

Стань громадянином  «Scandia»!

Ми поділяємо філософію мешканців скандинавських країн, яка полягає у простоті, доступності, екологічності та якості. Якість життя, якість продуктів, якість освіти та безпеки.

Все це чекає на Вас у ЖК  «Scandia».

Архітектура

Скандинавські квартали. Гострі дахи. Яскраві фасади. Великі панорамні вікна. Лоджії в кожній квартирі. Акуратні, затишні. Ніяких хмарочосів.

Територія

У «Scandia» на території 80 гектарів розташовані 65 будинків з максимальною поверховістю у 7 – поверхів. Усі будинки розпочинаються із секцій. Естетиці у ЖК «Scandia» приділяється особлива увага – всі проекти з озеленення будуть виконані високопрофесійними ландшафтними дизайнерами. Території повинні бути функціональними, зручними і красивими.

Екологічність і ергономічність

Саме у «SCANDIA» ми зібрали всі найкращі скандинавські практики, які вже встигли стати невід’ємною частиною життя європейців: сортування сміття, еко-магазини з фермерською їжею і навіть артезіанська вода прямо з Вашого крану. У квартирах встановлять двоконтурні газові котли, лічильники споживання води та електроенергії. А ще за порядком у містечку стежитиме власна компанія з обслуговування, для постійного зв’язку з якою працюватиме спеціальний веб-інтерфейс.

Комфорт

Кожен м2 створений з думкою про Вас – все задля того, щоб Ви могли спокійно жити і дихати, не переймалися через дрібниці, а, можливо, і зовсім не виїжджали з містечка. Супермаркети, пекарні, кафе і ресторани, спортклуби, барбекю-зони. Не важливо, з ким Ви проводите вільний час – самі, з друзями, сім’єю, дітьми або батьками. Важливим є те, що у «SCANDIA» у Вас є безліч варіантів як провести час.

Безпека

Ваше помешкання має бути безпечним, і це є стандартом. Ми сприймаємо всі українські стандарти як безумовний мінімум. Саме тому у «SCANDIA» працюватиме система контрольованого доступу з відеоспостереженням за містечком 24/7, а також посилена охорона. Ми піклуємося про те, щоб Вас не турбували без Вашого дозволу.

Місто дитинства

Ми сповідуємо скандинавську філософію, тому велику увагу приділяємо освіті. У «SCANDIA» будуються 2 загальноосвітні школи та 5 дитячих садочків. Ми подбали не лише про Вас, але і про Ваших дітей.

Жити! Дихати! Відпочивати!

У «SCANDIA» розташована величезна паркова зона з озером. Парк буде обладнаний доріжками для прогулянок, спорту та велосипедів, зонами для вигулу собак, місцями для занять йогою і галявинами для пікніків. Крім того, в парку розташований амфітеатр для концертів і літніх фестивалів, додатково побудований майданчик для ярмарків і свят.

Wi-Fi

Безкоштовний Wi-Fi на всій території парку.

План забудови

Обратная связь: