Інженерні мережі / Водопониження

В рамках реалізації проекту виконано.
 1. Розроблено ТЕО «Інженерний захист території міста Броварів від підтоплення».
  • Технічне обстеження і геодезичне нівелювання наявних колекторів дощової каналізації міста силами фахівців ТОВ «Константа» м. Бровари.
  • На основі отриманих матеріалів нанесені на топографічну основу наявні мережі зливової каналізації міста і сформовані профілі всіх трубопроводів.
  • Визначено водозбірні басейни і місця скидання
  • Виконано розрахунки дощової каналізації з урахуванням рельєфу, прокладені нові магістральні зливові колектори з визначенням ухилів і необхідних діаметрів.
  • Трасування зливових колекторів – проектування зливових мереж з попередніми вибором місць розташування колодязів і водостоків;
  • Побудова ділянок водозборів з прив’язкою до траси з урахуванням напрямку руху дощової води;
 2. Запропонована технологічна схема локальних очисних споруд зливової каналізації в районі другого мікрорайону.
 3. Виконано інженерно-гідрогеологічні вишукування для проектування об’єкта будівництва «Захист від підтоплення земельної ділянки, прилеглої до вул. Богунська і вул. Дорошенко в м. Бровари Київської області»
 4. Розробляється проект основних транзитних колекторів господарсько-побутової та зливової каналізації з урахуванням прилеглих територій («Старе місто»). Виконано проект відведення зливових стоків від вул. Київська, уздовж вул. Таращанська і вул. Богунська до проектованих очисних споруд. В даний момент проект перебуває на узгодженні.
 5. Виконано розрахунки потужностей госп. побутової та зливової каналізації з урахуванням як власних потреб так і прилеглої території по госп. побуті і 500 гектар по зливовим, розроблений попередній ген план очисних споруд поданий на узгодження з ЖД.
 6. Визначено технологія і методи очищення проводяться консультації з Екологами інститутом ЖКГ і виробниками обладнання з метою врахування всіх особливостей та досягнення необхідних параметрів очищення.
 7. У процесі виконання проект ОВНС (Оцінка впливу на навколишнє середовище). Враховано системи водопостачання та водовідведення.
 8. Проводяться польові гідрогеологічні вишукування (водозниження). Завершено роботи на 70 га з 80 га.
 9. Замовлений і розробляється проект системи водозниження ділянки з урахуванням прилеглих територій приблизно 200 -250 метрів від меж нашої Ділянки. Підставою для виконання робіт є звіт гідрогеологічних досліджень.
 10. Проводиться буріння першої з п’яти артезіанської свердловини для водопостачання мікрорайону питною водою пройдено 298 п / м з 345 п / м запроектованих.
 11. Підібрані і оплачені труби (перша партія) для прокладки зливової каналізації вздовж вул. Богунської Ø 2 200 мм. Довжиною 210 п / м, Ø 1 800 мм. 100 м / п орієнтовний термін поставки кінець травня 2016 р.

Обратная связь: